«Нести Слово Боже — ось наша мета, щоб кожний учитель був учнем Христа!»

23

Категорія: 2010-4(14)

Слово Вчителю 2010 (4) №14

«Будуємо нову країну!» — стверджує й закликає гасло на рекламних щитах, які заполонили нині міста й села України. Яскраво й професійно зроблене, воно впадає у вічі, закар­бовується в пам’яті і раптом... та це ж щось знайоме. Мабуть, кожна людина, яка…

Інтерв’ю з Галиною Докторович Галина Іванівна Докторович, методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Сумській області. Освіта: 1980–1982 рр. — Путивльський педагогічний коледж ім. С. В. Руднєва, учитель початкових класів; 1982–1987 рр. — історичний факультет Сумського державного педагогічного інституту, учитель історії…

«Пам’ятай день суботній, щоб святити його! Шість день працюй і роби всю працю свою, а день сьо­мий субота для Господа, Бога твого: не роби жодної праці ти й син твій, та дочка твоя, раб твій та невільниця твоя, і худоба…

З юного віку я знала, що є Бог-Отець, Бог-Син, Бог- Дух Святий, але що Він має ще інші імена, через які ви­являє Свою сутність, я не знала й навіть про це ніколи не замислювалася. Але в якийсь момент Господь звер­нув…

Кожному (чи майже кожному) з нас у дитинстві доводилося чути: «Не лізь. Не чіпай. Стій. Не заважай. Не роби цього». У відповідь на запитан­ня: «Чому?», чули: «Бо так правильно. Бо так треба. Бо я сказав». Так навча­ли в сім’ї, у…

I. Формулювання заповіді Вих. 20:7: «Не призивай Імення Господа, Бога твого, на­даремно, бо не помилує Господь того, хто призиватиме Його Ймення надаремно». Повт. Зак. 5:11: «Не присягай Іменем Господа, Бога тво­го, надаремно, бо не помилує Господь того, хто присягає Його…

I. Огляд Четвертої Заповіді 1. Формулювання Заповіді: Вих. 20:8–11: «Пам'ятай день суботній, щоб святити його! Шість день працюй і роби всю працю свою, а день сьомий субота для Господа, Бога твого: не роби жодної праці ти й син твій, та…

Людина часто відчуває себе зламаною. Нам буває тяжко на душі, хоча все йде начебто за планом. Ми можемо все робити правильно, але відчувати, що щось не так... Багато галасу, метушні, справ, обов'язків і... порожнеча. Що є по-cправжньому цінним? Чим я…

Інтерв’ю з Оксаною Косік Із задоволенням пригадую нашу недавню зустріч. Оксана Володимирівна, дуже мила й привітна жінка се­реднього віку, просто й щиро розповідає про своє життя, про сім’ю, про радощі й труднощі, про успіхи дітей та ону­ків і неминучі хвороби,…

Нащо ми «цю кашу заварили»? Ми живемо в час звучних слів. Багато з них існують лише для того, аби підкреслити непересічність, значу­щість, обдарованість тих, хто ними називається: «пре­зидент», «топ-менеджер», «VIP-клієнт», «генеральний ди­ректор», «експерт», «лауреат», «дипломант», «професіо­нал», «заслужений учитель»… Але є…

До початку