«Нести Слово Боже — ось наша мета, щоб кожний учитель був учнем Христа!»

86

Категорія: Статті

Знову про біблійну інтеграцію

Більшість професійних педагогів погодяться, що біблійна інтеграція — це не перетворення традиційних шкільних уроків у вивчення Біблії або цитування віршів з Біблії під час уроку з приводу і без такого.Біблійна інтеграція — це створення актуального і природного зв’язку між темою уроку й…

Немає сумніву в тому, що карантин для кожного вчителя став віхою, за межею якої раптово відкрилися нові обрії пізнання зі спектром численних можливостей: реалізація давніх планів, пролонгація ідей, що, за платонівським визначенням, витали в повітрі, а зараз впіймані, як метелики,…

Свято із сумною історією

Ми, українці, любимо святкувати. Одні свята успішно замінюємо іншими: поганські — християнськими, християнські — радянськими, радянські — християнсько-поганськими… Головне — щоб був вихідний, щоб зібралась гарна компанія, щоб було що на стіл поставити. Останніми роками в Україні намагаються запровадити ще кілька новітніх для нас…

Логіка духовності в системі координат формування читацької компетентності на уроках зарубіжної літератури

По правді кажучи, назва і бібліографічний опис цієї електронної книжечки не викликали особливого бажання її прочитати. Подумалось, що буде як зазвичай: багато загальних фраз, відомих кліше, правильної, але нудної теорії і трішечки практичного досвіду. Однак приваблювало два моменти: картина Грега…

Ми вже знайомили наших читачів з однією з моделей інтеграції біблійних істин у шкільні предмети (про модель «Велика історія Бога» див. https://slovovchitelyu.org/rubrik/metodika/pro-tsarstvo-nebesne-v-shkilnih-predmetah). Сьогодні пропонуємо ще одну модель, яку розробили Крістіан Оверман і Дональд Джонсон та назвали «Встановлення взаємозв’язків».Використовуючи цю модель,…

Коли торкаєшся дитячих сердець

Зінаїда Скворцова, вихователь ЗДО «Центр Пагінець» м. Рівне Слово «серце» зустрічається в Біблії понад 800 разів. Проаналізувавши деякі з цих текстів (див. таблицю на с. 42), можемо побачити, що життя людини відображає стан її серця. Це стосується і дорослих, і дітей. Усе, що…

Від акції — до проєкту, від проєкту — до співпраці

З досвіду роботи музичного керівника Інни Симончук та колективу ЗДО № 5 «Вербиченька» м. Сарни Рівненської обл. У нашому місті Сарни є невеликий притулок для людей похилого віку. Ще 2003 року місцева родина Цуманів заснувала благодійну організацію «Будинок милосердя» й відтоді…

Характеристика жителів Царства Небесного і роль освіти в їх розвитку

Чи знаєте ви, як багато з того, що ви зараз викладаєте, може допомогти сформувати жителів майбутнього Царства Небесного? Біблія дає нам лише короткі відомості про царство, яке вона називає Новим Єрусалимом, але цього достатньо, щоб зробити певні виснов­ки. Ось декілька…

Про Царство Небесне в шкільних предметах: навіщо і як?

Якщо ви, як і багато інших християн, викладаєте такі предмети як математика, література, фізкультура чи праця, іноді у вас може виникати питання: чи не помилилися ви, вибравши сферу викладання? Адже по‑справжньому духовна людина мала б викладати Біблію, християнську етику чи…

Дистанційне навчання для педагогів-християн від МАРХО

Як поєднати мою віру і предмет, який я викладаю? Освіта — це чи не найголовніше поле духовної битви за розум і серце майбутнього покоління. Педагог-християнин часто молитовно прибігає до Царя царів за мудрістю й силою, щоб зрозуміти й допомогти тим, кого…

До початку