«Нести Слово Боже — ось наша мета, щоб кожний учитель був учнем Христа!»

Про нас

Християнський духовно-просвітницький часопис «СЛОВО ВЧИТЕЛЮ» – педагогічний журнал з питань християнського виховання дітей та молоді:
• покликаний сприяти розвитку освіти та культури в Україні на засадах християнства;
• призначений для вчителів, батьків, вихователів, усіх, хто відчуває покликання і бере на себе відповідальність навчати інших;
• виходить чотири рази на рік, містить 60 сторінок і кольорову вкладку, передплатний індекс – 99864.
—————-
Видається за сприяння:

  • Всеукраїнського благодійного фонду «Східноєвропейська гуманітарна місія»;
  • Лабораторії християнської етики, християнської психології та християнської педагогіки Національного університету «Острозька академія».
    —————-

Батьки, вчителі, методисти, викладачі навчальних закладів майже у відчаї розводять руками – існуюча система виховання дітей та молоді зайшла у безвихідь. Коли ще 20 років тому третьокласник з цигаркою викликав шок та загальне обурення, то сьогодні тютюновою залежністю семирічної дитини нікого не здивуєш. Гральні автомати, комп’ютерні ігри, куріння, алкоголь, неадекватна поведінка на уроках та вдома… Список можна продовжувати. Покоління дев’яностих – ті, хто виріс за відсутності будь-яких цінностей. Як вони будуть жити та розбудовувати Україну, чи поповнять ряди заробітчан на чужині в пошуках кращої долі? Сьогодні ми пожинаємо перші наслідки існуючої системи виховання. Далі буде гірше. Стурбованість освітян глибокою кризою системи виховання дітей та молоді спрямовує їх до пошуку нових методик.
Міжнародна громадська організація «Надія-людям» здійснює свою діяльність у напрямку відродження моралі та духовності серед дітей та молоді. Пошук однодумців тісно пов’язав нас із освітянами. Щороку неодноразово ми проводимо навчальні семінари, конференції для вчителів, методистів управлінь освіти, директорів шкіл, літні та зимові табори для дітей та молоді з метою поширення християнської моралі та цінностей. За сприяння МГО «Надія-людям» видано ряд навчально-методичних посібників для вчителів християнської етики. З 2007 р. МГО «Надія – людям» видає християнський духовно-просвітницький часопис «Слово вчителю» (свідоцтво про державну реєстрацію в МЮУ: серія КВ № 12846-1730Р від 27 червня 2007 р.).
Наш часопис для тих, кому небайдуже, якими виростуть їхні діти, хто прагне миру та затишку у своїй домівці, хто хоче жити у справедливому суспільстві і готовий трудитися над вирішенням не лише економічних та соціальних, але й духовних проблем сьогодення.
У рубриках «Погляд фахівця», «Актуальна тема», «Студії Біблії», «Наука і християнство», «Молодь у пошуку», «Аспекти здоров’я», «Християнство і мистецтво» друкуємо духовно-просвітницькі статті, які служать розширенню світобачення вчителя, підвищенню його культурного й освітнього рівня. Частина матеріалів (рубрика «Методика і досвід») має прикладний характер – розробки уроків з християнської етики для початкових, середніх і старших класів, позакласні заходи, багато дидактичного матеріалу, наочності.
Перше число «Слово вчителю» було надруковано перед початком нового навчального року у серпні 2007 р. Відтак часопис виходить щоквартально. Усі випуски тематичні: «Чи потрібна Біблія сучасній людині?», «Ісус Христос. Хто Він?», «Церква, сім’я, школа», «Учитель: професія і покликання», «Цінність людського життя», «Цей загадковий підліток», «Твій вибір. Чия відповідальність?», «Етика чи етикетка?», «Що посієш – те пожнеш», «Бог Предвічний народився», «Зерно, не вмерши, не зросте», «Боже, нам єдність подай», “Закон свободи”, “Чи є життя без поклоніння”, “Шануй батька та матір”, “Прощати. Любити. Жити”, “Про правду та кривду”, “Не пожадай”, “Поговори зі мною…”
Випуски 2009-2010 навчального року були присвячені християнським святам, наступні шість випусків 2010-2011 рр. – Десяти Божим заповідям, загальна тема на 2012 рік – «В якого Бога вірять християни”. Починаючи з 2013 р., у підборі тем орієнтувалися на Навчальну програму для загальноосвітніх навчальних закладів «Основи християнської етики (1-11 класи)», розроблену НУ «Острозька академія» і рекомендовану Міністерством освіти і науки України. А 2016 р. вирішили присвятити Біблії, здійснивши огляд біблійних книг за темами: Божий задум (історичні книги), Божа велич і краса (навчальні і поетичні книги), Боже втілення (Євангелії), Божі суди (апокаліптичні книги). 2017 року, коли згадували 500-річчя Реформації, розглянули п’ять біблійних тез Реформації: тільки Писання, тільки віра, тільки Христос, тільки благодать, тільки Богові слава. Із роздумами про практичне застосування біблійного вчення в науці, суспільстві, політиці, ЗМІ можна познайомитися, прочитавши випуски  2018 року: “Християнство і наука”, “У що віримо, так і живемо”, “Ну, що б, здавалося, слова…”, “Християнство та ідоли нашого часу”. 2019 рік було присвячено темі “Сім’я у світлі Біблії”, а в 2020-му плануємо розглянути християнські чесноти.
Дуже хочемо, щоб через друковане слово Господь послав кожному читачеві те, що йому необхідно: комусь – потіху, підбадьорення, заохочення до праці, а комусь – усвідомлення абсурдності життя без Бога, їхньої гріховності і необхідності покаяння та докорінної зміни життя.

Про нас” кількість коментарів: 2

  1. Дякую за вашу працю! Нехай Бог благословить надалі!

Залишити коментар

Зайти з допомогою:Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight + three =

До початку