«Нести Слово Боже — ось наша мета, щоб кожний учитель був учнем Христа!»

№ 3/2021

Шановні читачі, дорогі друзі!
Мир вам!

Часопис, який ви тримаєте в руках, продовжує річний цикл на тему «Небеса». Ми вже знаємо, що Небеса — це не міф, не казка, а духовна реальність. Нам уже дещо відомо про те, хто перебуває та що відбувається на Небесах: що там на троні, увінчаному веселкою, сидить Бог, що там є ангели та інші небесні істоти, які Йому радісно служать, а також Божі праведники. Ми знаємо, що прекраснішого й бажанішого місця годі шукати. Тому логічним є наступне запитання: «Як потрапити на Небеса? Як їх набути? Яка їхня ціна?»
Одна з тем, запропонованих учасникам XIII Все­української олімпіади «Юні знавці Біблії — 2021», яка відбулася наприкінці минулого навчального року, — «Людина може перетворити на рай всю землю лише тоді, коли вона носитиме рай у самій собі». То де ж той рай? Рай у серці? Рай на землі? Чи рай на Небесах? А може, це одне й те ж?
Роздуми на всі ці теми читайте в цьому випуску. А також на вас чекають цікаві зустрічі з творчими людьми, конспекти інтегрованих уроків з різних предметів та християнської етики, поглиблене вивчення окремих біблійних доктрин, інформація про важливі освітянські заходи
Пригадуються слова християнської пісні:

В Небесах живе моя надія,
Там моя любов, там все моє,
На землі нічим не володію,
Тільки часом, що Господь дає.

Наша відповідальність — мудро використовувати подарований нам час. Наша відповідальність — знайти шлях на Небеса, піти ним і повести за собою своїх дітей. І тоді:

Полетить мій дух, як білий голуб,
У святих Небес височину,
Щоб принести пахощі до трону:
Славу і подяку, і хвалу.

З повагою — редакційна колегія

Залишити коментар

Зайти з допомогою:Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × one =

До початку