«Нести Слово Боже — ось наша мета, щоб кожний учитель був учнем Христа!»

32

Категорія: 2018-1(43)

Слово Вчителю 2018(1) №43

Шановні читачі, дорогі друзі! Мир вам! Відомо, що більшість людей, які на сьогоднішній день складають основу освітянської і наукової еліти України, виховувались на твердому переконанні, що релігійний і науковий світогляди не мають нічого спільного, понад те, що вони заперечують одне…

Вікторія Оліферчук, кандидат біологічних наук, доцент кафедри екології Національного лісотехнічного університету України, розповідає про природничі науки, теорії походження Всесвіту, творіння та докази істинності Біблії у біології. — Розкажіть, будь ласка, Вікторіє Петрівно, де Ви навчалися. Які враження залишились від української…

Невизнання Бога є для держави найбільше з лих, і хто підриває релігію, той підриває водночас і основи суспільства. Платон Досвід багатьох країн світу переконливо свідчить, що запорукою процвітання будь-якої нації є її здорова духовна сфера. Позбавлення народу його духовності, відхід…

Взаємовідносини християнства і науки впродовж історії були й залишаються неоднозначними. Амплітуда коливань вражає: від різкого протиставлення й конфронтації до повного підпорядкування й тісної співпраці. Одні дослідники доводять наявність природженого конфлікту між науковим і релігійним світоглядами. Інші обстоюють думку, що знання…

Той, хто хоча би раз читав Слово Боже, помітив, що Біблія неупереджено й чесно описує всі події: чи то гріхи людей, чи то Божу оцінку земного життя, чи то історичні події, чи теологічні концепції. Власне ця неупередженість і чесність історій…

  Якось у середині 80-х рр. минулого століття після напруженого дня дебатів на конференції ООН із міжнародних валютно-фінансових проблем  я пізно повернувся до готелю і, щоб заспокоїтись і швидше заснути, узяв погортати Біблію, яка в багатьох європейських  країнах завжди лежить…

У Національній академії педагогічних наук України в Університеті менеджменту освіти напередодні Різдва Христового 23 грудня 2017 року відбувся молитовний сніданок для викладачів університетів м. Києва. Науковці, що проводять свої дослідження в різних галузях науки та викладають дисципліни зі сталого розвитку,…

III Міжнародна конференція для лідерів християнської освіти, яка відбулася 17-19 січня 2018 року в Києві, зібрала близько 80 делегатів із багатьох областей України, Білорусі, Литви, Росії та США — директорів та завучів християнських навчальних закладів. Були запрошені представники МОН України…

26 січня 2018 року в столичному Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського відбулася подіумна дискусія «Християнство в університеті: межі можливого». Захід відкрила Юлія Ніколайчук, виконавчий директор громадської організації «Співдружність студентів-християн Україна», яка повідомила, що ГО «ССХ Україна» в цьому році…

У 2018 році в нашому часописі розпочинається підрубрика «Біблія і наука», оскільки ця тема дуже важлива й необхідна для формування системного наукового та біблійного світогляду. З історії науки та історії християнства відомо, що в епоху Середньовіччя існували проблеми їх взаємного…

До початку