Чим дальше, тим більше стає зрозумілим, що наше суспільство страждає від багатьох невирішених проблем, причиною яких є одна дуже важка хвороба – бездуховність. Безбожне, аморальне, сповнене брехні, лицемірства та злочинної байдужості життя щодня нагадує нам про те, що ми далеко…
Інтерв’ю зі Світланою Богатирчук-Кривко, заступником міського голови Рівного з гуманітарних питань і питань соціального захисту населення. Світлана Богатирчук-Кривко народилась 28 жовтня 1959 р. в м. Рівному. Закінчила Луцьке педагогічне училище в 1978 р. та Рівненський державний педагогічний інститут в 1986…
Учитель – хто він? Сучасний педагог сучасної школи – яка його роль, ким він виступає перед учнями, батьками, колегами,.. перед Богом? Актор, психолог, лектор, поліцейський? Ходяча енциклопедія, ментор, політично активний? Знавець інтерактивних технологій, філософ? Той, хто живе на жалюгідну (в…
Упродовж 25-ти років мені довелося навчати дітей будівельних професій та їх практичного застосування. В останні п’ять років моєї педагогічної діяльності Бог змінив мої пріоритети. Саме тоді я пізнав Його і почав не просто навчати, а служити тими знаннями, які Він…
Викладаючи християнську етику в початкових класах, я все більше розумію, що найдорожчий і найцінніший скарб, який Господь дарує і довіряє нам, – це діти. Тому перед нами постає важливе і складне завдання, святий обов’язок перед Богом – вберегти цих дітей…
Вітаю! Маємо нагоду знову зустрітися на сторінках рубрики, присвяченій Слову Бога. Весною 2007 року, маючи змогу відвідати Ізраїль, я ближче познайомився з культурою, яка представлена в Біблії. Подорож тривала тиждень, упродовж цього часу ми відвідали більше десяти різних місць, що…
Олена Ніньовська народилася 1974 р. в Києві. В 1999 р. закінчила теологічний факультет Донецького християнського уні-верситету, бакалавр теології. В 2002 р. у Національному університеті «Острозька академія» здобула ступінь магістра релігієзнавства. З 1999 по 2008 рр. працювала в МГО «Надія –…
Можемо пізнати цю мудрість на живому прикладі Мудрості Усмішки Матері Терези. Як нам усміхатися людям, які потребують нашої усмішки? Так само, як Мати Тереза. Як усміхнулася б вона голодному, якого слід нагодувати? Як Ісусові Христу. Як усміхнулася б вона прагнучому,…
XVI – XVII століття були буремними у релігійному житті світу. Саме тоді стався вибух Реформації, що привів до перегляду багатьох тверджень і поглядів у церкві, а також до виникнення нових релігійних рухів. Одним з таких був янсенізм. Корнелій Янсен був…
У середині позаминулого сторіччя відомий німецький фізик Р. Клаузіус сформулював так зване друге начало термодинаміки, згідно з яким теплота може сама по собі переходити тільки від більш нагрітого тіла до менш нагрітого, і цей процес триває доти, доки температура обох…