«Нести Слово Боже — ось наша мета, щоб кожний учитель був учнем Христа!»

30

Категорія: 2015-3(33)

Слово Вчителю 2015 (3) №33

ОСНОВИ ХРИСТИЯНСЬКОГО СВІТОГЛЯДУ ТА МОРАЛІ Дорогі друзі, шановні колеги, вітаємо вас у новому навчальному році! З Божої ласки маємо можливість жити й працювати в незалежній державі, вільно сповідувати свою християнську віру й навчати наших дітей бути щирими християнами й гідними…

Інтерв'ю з Людмилою Москальовою Людмила Юріївна Москальова, 1978 р. н. — доктор педагогічних наук, професор Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького, Запорізька обл. Одружена. Наукові інтереси: морально-етичне виховання молоді. — Відомо, що в Мелітопольському університеті вперше в Україні почали готувати…

Сучасне суспільство, у якому матеріальні цінності переважають над духовними, де панує диктатура морального релятивізму, потребує духовного й морального оздоровлення. Спроби окремих педагогів відроджувати язичництво чи нав’язувати східні політеїстично-пантеїстичні релігійно-сектантські цінності не тільки не є виходом із ситуації, а ще більше…

Україна переживає один із найдраматичніших періодів власної історії. Революція Гідності, анексія, війна, агресія, протистояння, побої, поранення, розстріли, убивства, смерті, поховання. Це слова, які за останній період стали визначальними й характерними для пояснення подій, які, ніби в калейдоскопі, одна змінює іншу,…

Запитання, чи варта Біблія довіри, здається риторичним. Для християн (маю на увазі свідомо віруючих, переконаних послідовників Ісуса з Назарета) відповідь є очевидною — «так». Для атеїстів, агностиків або номінальних християн ця книга, у кращому разі, буде славетною пам’яткою світової релігійної…

За часів випробувань, як-от ті, що спіткали сьогоднішню Україну, однією з головних небезпек і для кожної окремої особистості, і для суспільства в цілому постає дух озлоблення й ненависництва, здатний до невпізнання спотворити моральне обличчя людини. Ця небезпека видається ще більш…

«Ваша слухняність дійшла до всіх…» (Рим. 16:19) Правильно організований час завжди матиме місце для того, щоб дарувати людям частинку Бога — любов, бо Бог є любов. Я твердо вірю, що ці речі відбулися з кожним, хто розпочав преображатися в образ Ісуса…

Iсторія розвитку науки й філософії як форм суспільної свідомості доводить, що розвиток є універсальною характеристикою людини та світу. Парадигма розвитку включає такі традиційні та сучасні його аспекти, як: гегелівська діалектика як метод концептуалізації універсального діалектичного принципу розвитку, глобальний еволюціонізм (лінійний…

  Щасливі люди не думають матом I руки не тягнуть за автоматом. Не прагнуть забутися в алкоголі, Не завдають ближнім муки та болю. Не сплять, з ким прийдеться, не палять в під’їздах, Не дихають втомлено в частих роз’їздах. Не лестять,…

Інтерв'ю з Мирославом Мариновичем — українським правозахисником, публіцистом, релігієзнавцем, членом-засновником Української Гельсінської групи, віце-ректором Українського католицького університету, президентом Інституту релігії та суспільства Українського католицького університету, членом Ради Комісії Справедливість і Мир УГКЦ. — Пане Мирославе, темою цього числа часопису «Слово…

До початку