«Нести Слово Боже — ось наша мета, щоб кожний учитель був учнем Христа!»

28

Категорія: 2012-3(21)

Слово Вчителю 2012 (3) №21

Шановні читачі! Благословенний Господь дарує нам ще одну зустріч на сторінках часопису «Слово вчителю». Найперше щиро дякуємо, що і в цьому новому навчальному році ви залишаєтеся з нами, вдячні вам за гарні відгуки, змістовні матеріали, всебічну підтримку. Видання духовного спрямування…

Микола Олександрович Волков народився 1956 р. у м. Мічурінську в Росії. Зараз проживає в Україні, в м. Луцьку. Голова Волинської асоціації педагогів-християн. Викладає християнсько-педагогічні дисципліни. Одружений, батько трьох дітей.  — Миколо Олександровичу, розкажіть, будь ласка, про Вашу дорогу до Бога. — Господь знайшов…

«Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш — Господь один! І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю!» (Повт. Зак. 6:4–5). Так звучить перша Божа заповідь, і ми, християни, повинні визнати, що не любимо Бога…

«І Лот вибрав собі всю околицю йорданську. І Лот рушив на схід, і вони розлучилися один від одного. Аврам оселився в землі ханаанській, а Лот оселився в рівнинних містах околиці, і наметував аж до Содому. А люди содомські були дуже…

Одного разу мені до рук потрапила книжка, назва якої не залишала іншого вибору, як тільки чимскоріше почати її читати: «Запитання, які християни сподіваються ніколи не почути». Марк Міттелберг (автор тієї книги), християнин-апологет, порушує низку питань, які на перший погляд можуть…

Це злободенне питання лунає через віки. Особливо актуальним воно стає, коли в житті несподівано трапляється лихо й ми не бачимо на те вагомої причини. Неочікувана втрата близької людини, смерть немовляти, невиліковна хвороба, зрада чи будь-яка інша життєва катастрофа можуть спонукати…

Споглядаючи несправедливість, ми часто апелюємо до Бога й у своїх умах тримаємо певні критерії справедливості. На це вказують вислови «справедлива відплата», «це мало статися» та інші. Проте сьогодні хотілося б поговорити про пекло. Так, так, саме про пекло. Те місце,…

В українській мові іншомовне слово адвокат, що походить від латиського advocatus (яке буквально означало закликаний на допомогу), означає фахівця, який надає «професійну правову допомогу населенню, установам, підприємствам і організаціям порадами, складанням юридичних документів і, головним чином, захистом їхніх інтересів у…

Серед інших книг Старого Завіту Книга Йова — загадка і філософська, і історична… Для її розуміння важливо пам’ятати, що Старий Завіт — не збірка розрізнених книг. Старому Завіту властива цілком виразна єдність, і його особливе звучання та суть, його головна думка полягає…

Темою цього числа часопису є розуміння святого Бога. Безліч разів у Слові Божому ми зустрічаємо характеристику Господа як святого Бога. Це одна з надзвичайно важливих тем Біблії. Божий заклик до праведного життя базується на словах: «Будьте святі, — Я бо Святий» (1…

До початку