«Нести Слово Боже — ось наша мета, щоб кожний учитель був учнем Христа!»

№ 2/2020

Шановні читачі, дорогі друзі! Мир вам!
Обравши темою номера слова Ісуса Христа «Будьте, як діти», ми ніколи не думали, що вони допоможуть краще зрозуміти Никодима. Так-так, того самого вчителя ізраїльського, який прийшов до Ісуса вночі й не міг зрозуміти, як це доросла людина може народитися вдруге. Адже народившись удруге, тобто духовно, ми знову стаємо дітьми. Однак виявляється, що для нас це не тільки до кінця не зрозуміло, але й небажано. Виявляється, ми буваємо надто гордими, закостенілими й самодостатніми, щоб визнати свою залежність, немічність і потребу в Ісусі Христі. Потребу в Тому, Хто єдиний у всьому світі може врятувати, навчити, захистити, зрештою, узяти за руку, як дитя, і провести життєвою стежиною до вічності. Або ж, до кінця не довіряючи Богові, боїмося дитячої вразливості й незахищеності. Ми ж досвідчені й добре знаємо, які можуть бути наслідки такої довірливості й відкритості! Утім Писання не залишає місця для сумнівів:
«Ангол Господній табором стає кругом тих, хто боїться його, і визволює їх» (Пс. 34:7);
«Сам бо сказав: Я тебе не покину, ані не відступлюся від тебе!» (Євр. 13:5);
«Як жалує батько дітей, так Господь пожалівся над тими, хто боїться Його» (Пс. 103:13).
І це лише кілька з десятків подібних текстів.
Отож, продовжуючи тему року «Християнські чесноти», у цьому часописі зосередимо свою і вашу увагу на таких якостях характеру, як покірність, послух, смирення, щедрість і, звичайно, усвідомлення нашої повної залежності від Бога, що особливо відчутно останнім часом, коли світ потерпає від пандемії.
Особливістю цього випуску є те, що на вас чекають зустрічі з кількома «гостями номера», інтерв’ю з ними читайте в рубриках «Погляд фахівця» і «Знайомство». А наші постійні автори допомогли зібрати різноманітний методичний і дидактичний матеріал за вказаною темою.
Приємного читання! Нехай Божий захист і благословення буде з вами й вашими родинами!
З повагою – редакційна колегія

Залишити коментар

Зайти з допомогою:Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten + 18 =

До початку