«Нести Слово Боже — ось наша мета, щоб кожний учитель був учнем Христа!»

№ 2/2021

Шановні читачі, дорогі друзі! Мир вам!

Безперечно, ви звернули увагу на запитання, розміщене на обкладинці цього журналу: «А що там на Небесах?» А й справді, що відбувається в тому далекому й таємничому для нас, але такому ж реальному, як і наш матеріальний світ, духовному вимірі? У той час, коли ми зайняті буденними справами чи святковими приготуваннями, гортаємо стрічку новин із зони розмежування чи стежимо за статистикою ВООЗ, готуємося до відкритого уроку чи проводимо онлайн-семінар, чекаємо народження дитини чи повернення рідної людини з війни, — що відбувається там? Що чекає нас там? Як там?..
У попередньому випуску «Слово вчителю» ми багато говорили про те, що таке «Небеса», адже це слово вживають у трьох значеннях: атмосфера, усесвіт і місце перебування Бога, Божих ангелів і Божих праведників. А також про те, що Небеса — це наша вічна домівка, куди ми маємо повернутися після земної мандрівки, що це реальність, із якою ми вже зараз маємо зв’язок через Ісуса Христа. Віддаючи грішним людям Свого Сина, Бог прихилив до нас Небо. Вознісшись на Небеса після Свого воскресіння, Ісус Христос підніс туди й нас у лоні Свого Тіла — Церкви.
Усі автори матеріалів цього номера на підставі Святого Письма одностайно стверджують, що Небеса — це прекрасне місце, де панує мир, справедливість, радість, яких так бракує на землі.
Який стосунок усе це має до роботи вчителя?
Учительська нива вимагає постійної копіткої праці. Ваша робота іноді піднесена й натхненна, а іншим разом здається безперспективною і невдячною. Як самим не опустити рук і заохочувати дітей до навчання? Як попри все міцно триматися своїх християнських переконань і формувати надійний стрижень віри у своїх учнях? Як відстоювати предмети духовно-морального спрямування в навчальних закладах і не на словах, а на ділі дбати про гармонійний інтелектуальний і духовний розвиток дітей? Біблія дає пораду: «Думайте про те, що вгорі…» (Кол. 3:2). Думайте про Бога, про Ісуса Христа, про Небеса, живіть Небесами! Вони мають дивовижну здатність поселятися в наших серцях, і, сходячи до нас, водночас підносити нас до незвіданих висот.
Думки про Небо освячують нашу земну працю, а земна праця готує нас до життя на Небесах! Навчіть цього своїх учнів, і вони з Божою допомогою зроблять наш світ кращим.

З повагою — редакційна колегія

Залишити коментар

Зайти з допомогою:Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve + nine =

До початку