«Нести Слово Боже — ось наша мета, щоб кожний учитель був учнем Христа!»

VII молитовний сніданок національної єдності

31 травня 2018 р. в Національному центрі «Український дім» відбувся VII Національний молитовний сніданок України, присвячений 1030-річчю хрещення Київської Руси-України. У заході взяли участь очільники держави, голови фракцій, міністри, народні депутати, керівники українських церков і релігійних організацій, дипломати, керівники закордонних дипломатичних місій. Особливими гостями сніданку стали звільнений із полону терористів український науковець Ігор Козловський та відомий голлівудський актор Стівен Болдуін.

Близько 700 осіб (протестанти, католики, православні, євреї) зібралися, щоб помолитися за Україну, визнати, що Бог над нами, прославити Його й просити, щоб Він дав ще більше любові, радості, миру, довготерпіння, добрості, милосердя, віри, лагідності, здержливості кожному українцю і всій нашій країні. Усіх присутніх об’єднувало глибоке переконання, що найкращі перспективи України лежать у площині єдності, готовності до діалогу та втілення біблійних цінностей в державному управлінні.

Президент України Петро Порошенко у своєму виступі наголосив, що всі успіхи України на внутрішньому й міжнародному рівні пов’язані з силою молитви. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман нагадав представникам влади про їхню відповідальність перед народом і зазначив що цей молитовний сніданок повинен бути тим заходом, де кожен зробить свій висновок щодо того, як ми будемо жити далі.

Протягом сніданку здійснювали молитви за сиріт, за мир в Україні, за представників всіх гілок влади, а також за воїнів операції об’єднаних сил, військовослужбовців, молоде покоління та освіту.

Як зазначив один із координаторів молитовних сніданків в Україні народний депутат Павло Унгурян, основними принципами сніданків є табу на ворожнечу й мораторій на розбіжності. «Молитовний сніданок — це можливість простягнути руку дружби своїм політичним опонентам. Ми намагаємося садити за один стіл представників різних фракцій із різними політичними або релігійними переконаннями, щоб вони служили один одному. Подали води, хліба один одному, спілкувалися й будували людські відносини на засадах християнських цінностей. Це об’єднує людей і країну».

Дьорк Сміт, віце-президент з розвитку «Східноєвропейської місії» – організації, яка активно підтримує та сприяє розвитку християнської освіти в країнах Східної Європи, поділився своїми враження: «Коли учасники молитовного сніданку виходили на сцену, щоб висловити свої думки й помолитися, у моїй голові звучали слова Ісуса: «Та не тільки за них я благаю, а й за тих, що ради їхнього слова ввірують у Мене, щоб всі були як одно: як Ти, Отче, в Мені, а Я — у Тобі, щоб одно були в Нас і вони, — щоб увірував світ, що Мене Ти послав». Одна й та сама думка була озвучена політиками, чиновниками, священиками, міністрами, педагогами. А що б сталося, якби всі насправді згуртувалися навколо того, із чим усі ми погоджуємось? Щоб ми всі, як послідовники Ісуса, «були одно»! Які дивні речі тоді зробить Господь через наші скромні, смиренні, об’єднані готовністю служити серця. Про це ми молилися того ранку, і про це треба молитися щодня».

Дар’я Новікова, директор ВБФ “Східноєвропейська гуманітарна місія”

 

Залишити коментар

Зайти з допомогою:Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

До початку