«Нести Слово Боже — ось наша мета, щоб кожний учитель був учнем Христа!»

33

Категорія: 2015-4(34)

Слово Вчителю 2015 (4) №34

Дорогі друзі, шановні колеги! Слова «Ти не один» залежно від контексту, тобто життєвої ситуації, можуть мати різне смислове навантаження. Але в будь-якому випадку їх варто пам’ятати. Коли тобі добре й світ усміхається всіма своїми барвами, коли тебе супроводжує успіх і…

При вирішенні будь-якого питання важлива думка фахівця. Його поради враховують, за ним нерідко залишають останнє слово. Проте не до кожного фахівця висувають однакові моральні вимоги. Наприклад, прийняти правильне технічне рішення, розробити універсальний алгоритм чи навіть прочитати блискучу лекцію може людина…

Духовно-моральне виховання молодого покоління в Україні розпочалося на початку її незалежності як волонтерський християнський рух, як своєрідний протест проти так званого комуністичного виховання, як результат процесу духовного відродження нашої держави та прагнення християнської спільноти побудувати нову систему національного виховання вітчизняної…

СУПРОТИ ВЕЛЕТНІВ Сучасний світ дуже складний, жорстокий, непередбачуваний і підступний. Про будь-яку стабільність годі й говорити. Жити стає не лише складно, але й страшно. І це відчуття постійно підсилюється усвідомленням безпорадності, неспроможності якимось чином захистити себе та своїх ближніх від…

В осінню сповідь ідеш ти з Богом, В осіннім смутку ти не один. В заграву листя укинь тривоги, Не пий так спрагло життя полин. Поглянь у синю прозорість неба, В безмовний поклик його глибин… Земним жалем відболіти треба, Та навіть…

«Я все можу в Тім, Хто мене підкріпляє, в Ісусі Христі» (Флп. 4:13) Мужність — це та чеснота, яку ми практикуватимемо наступні місяці. Ця якість характеру допоможе нам у цей нелегкий період життя нашої країни бути спокійними й правильно реагувати…

Усі ми, за словами Ліни Костенко, у дитинстві відкриваємо материк, котрий назветься потім — Батьківщина. Рідна земля. Батьківщина. Патріотизм. Ці слова для нас, українців, отримали нове прочитання в часи Революції Гідності. Вони відгукуються болем у наших серцях, а то й…

Аналіз сучасної соціокультурної ситуації дозволяє стверджувати, що нині наука й релігія як форми суспільної свідомості починають інтегруватися, найбільш переконливим свідченням чого є фундаментальна праця «Ми віруємо» (1996 р.), авторами якої є колектив провідних науковців США (серед них — 24 лауреати…

7-8 жовтня 2015 р. у м. Києві в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України відбувся міжнародний науково-практичний семінар-тренінг «Виховання характеру». Захід за участю магістрів зі спеціалізації «Християнська педагогіка у вищій школі» було…

«Улюблені, любімо одне одного, бо любов є від Бога, і кожний, хто любить, народився від Бога і знає Бога. Хто не любить, той не пізнав Бога, бо Бог є любов» (1 Ів. 4:7-8) Ось і промайнув ще один рік. Яким…

До початку