«Нести Слово Боже — ось наша мета, щоб кожний учитель був учнем Христа!»

№ 2/2014

Journal-28ПРИТЧІ ІСУСА ХРИСТА

Нелегкою видалася цьогорічна весна для України. Тільки-но за­жевріє надія на мирне вирішення проблем, урегулювання ситуації і хоч якусь стабільність, як знову десь спалахує конфлікт і виникає на­пруга, приходять тривожні вістки й невтішні новини… Пригадуємо пророчі слова апостола Павла: «Бо коли говоритимуть: мир і безпеч­ність, тоді несподівано прийде загибель на них…» (1 Сол. 5:3). І знову на серці неспокій, і знову палкіше звучить молитва, бо усвідомлюєш — лише Господь Бог може допомогти й порятувати, і слава, яку так хочуть присвоїти люди, належить лише Йому.

Господи, прости й помилуй!

Україно, вставай зі сну байдужості, неправди та невір’я, піднімай­ся з болота користолюбства, пихатості та егоїзму, покайся перед Бо­гом і повернися до Нього обличчям, бо тільки Він може дати кращу долю для тебе і твоїх дітей!

У світлі останніх подій, коли загроза третьої світової війни та її апо­каліптичних наслідків стає надто реальною, людям, як ніколи, важливо знати, що про це говорить Господь. Подіям останнього часу Біблія при­діляє багато уваги. Не все нам до кінця відкрито, не все зрозуміло, як, наприклад, не вказана точна дата кінця світу (і марно її вгадувати та об­числювати), але є дуже чіткі та конкретні ознаки, поради й повеління, для розуміння яких не потрібно академічної освіти. Про наближення Божого Царства, яке обов’язково прийде на зміну людського недолуго­го володарювання, про його принципи й важливість нашої готовності зустріти його дуже просто й доступно розповідають притчі Ісуса Хрис­та. Саме їм і присвячений цей випуск часопису «Слово вчителю».

Чимало притч записано й у Старому Завіті, навіть окрема книга є — Приповісток Соломонових, але цього разу головний акцент зроби­мо на новозавітних притчах. Їх налічується понад п’ятдесят. Серед них загальновідомі, як то притча про блудного сина, про милосердного самарянина, про сіяча та інші, і малознані — притча про невід, про скарб на полі, про закваску тощо.

На сторінках часопису ви знайдете тлумачення багатьох притч і практичні уроки, які можна брати з них, свідчення різних людей про їхні улюблені притчі, розповідь про особливості цього літературного жанру та про живописні шедеври на тему євангельських притч, а та­кож багато іншої цікавої та корисної інформації.

Отже, запрошуємо вас у мандрівку сторінками Ісусових притч. Нехай Господь благословить!

З повагою — редакційна колегія

Залишити коментар

Зайти з допомогою:



Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + nineteen =