Нелегкою видалася цьогорічна весна для України. Тільки-но зажевріє надія на мирне вирішення проблем, урегулювання ситуації і хоч якусь стабільність, як знову десь спалахує конфлікт і виникає напруга, приходять тривожні вістки й невтішні новини… Пригадуємо пророчі слова апостола Павла: «Бо коли говоритимуть: мир і безпечність, тоді несподівано прийде загибель на них…» (1 Сол. 5:3). І знову на серці неспокій, і знову палкіше звучить молитва, бо усвідомлюєш — лише Господь Бог може допомогти й порятувати, і слава, яку так хочуть присвоїти люди, належить лише Йому.
Господи, прости й помилуй!
Україно, вставай зі сну байдужості, неправди та невір’я, піднімайся з болота користолюбства, пихатості та егоїзму, покайся перед Богом і повернися до Нього обличчям, бо тільки Він може дати кращу долю для тебе і твоїх дітей!
У світлі останніх подій, коли загроза третьої світової війни та її апокаліптичних наслідків стає надто реальною, людям, як ніколи, важливо знати, що про це говорить Господь. Подіям останнього часу Біблія приділяє багато уваги. Не все нам до кінця відкрито, не все зрозуміло, як, наприклад, не вказана точна дата кінця світу (і марно її вгадувати та обчислювати), але є дуже чіткі та конкретні ознаки, поради й повеління, для розуміння яких не потрібно академічної освіти. Про наближення Божого Царства, яке обов’язково прийде на зміну людського недолугого володарювання, про його принципи й важливість нашої готовності зустріти його дуже просто й доступно розповідають притчі Ісуса Христа. Саме їм і присвячений цей випуск часопису «Слово вчителю».
Чимало притч записано й у Старому Завіті, навіть окрема книга є — Приповісток Соломонових, але цього разу головний акцент зробимо на новозавітних притчах. Їх налічується понад п’ятдесят. Серед них загальновідомі, як то притча про блудного сина, про милосердного самарянина, про сіяча та інші, і малознані — притча про невід, про скарб на полі, про закваску тощо.
На сторінках часопису ви знайдете тлумачення багатьох притч і практичні уроки, які можна брати з них, свідчення різних людей про їхні улюблені притчі, розповідь про особливості цього літературного жанру та про живописні шедеври на тему євангельських притч, а також багато іншої цікавої та корисної інформації.
Отже, запрошуємо вас у мандрівку сторінками Ісусових притч. Нехай Господь благословить!
З повагою — редакційна колегія