Точкою відліку дитячої християнської музично-драматичної студії «Джерельце» є 2000 рік. Але робота з дітьми почалася ще в 1998-му. Саме тоді Анжела Чудовець згуртувала навколо себе колектив однодумців, які свої вміння, талант, здібності, творчі задуми вирішили вкладати в цей маленький дитячий паросточок. Студію почали відвідувати діти (а від охочих відбою не було!). Долучалися й дорослі: батьки й бабусі студійців. І завирувало життя! Розпочалася підготовка до музично-театральних виступів, присвячених християнським святам Різдва, Великодня, Дня подяки, щоб донести людям їх глибинне значення, розказати про Божу любов, про її дію в людському серці.
Репетиції вимагали значної роботи, адже, окрім роботи з акторами, слід було працювати з хором, декламаторами, займатися постановкою танців для вистав, робити музичне оформлення, виготовляти декорації, шити костюми героям.
Багаття «Джерельця» запалало в серцях багатьох людей. Так, з членів євангельської церкви «Джерело життя» утворилися швейна, творча, музична групи та група декораторів, які, як і керівники студії (які, до речі, усі педагоги), працюють безкорисливо, але з повною самовіддачею.
Сьогодні в «Джерельці» на добровільних засадах задіяно близько 35 дітей та підлітків віком від 5 до 14 років та понад 70 дорослих. Хорошою рисою студії є співдружність поколінь, адже на одній сцені виступає мама і донька, тато і син, бабуся й онуки. А об’єднує всі покоління прагнення донести людям світло добра і любові.
Метою дитячої християнської музично-драматичної студії «Джерельце» є виявлення та розвиток закладених Богом талантів, здібностей, умінь і навичок для духовного збагачення, морального вдосконалення, пошуку шляхів донесення вічних істин до широкої громадськості через драматичні вистави, музику, хореографію.
Студія також покликана виховувати дітей та підлітків на морально-етичних засадах християнства, які є підґрунтям нашого національного єства та європейськості.
Хто є хто в «Джерельці»?
Художній керівник — Анжела Леонідівна Чудовець.
Музичні керівники — Оксана Филимонівна Денисюк, Лідія Степанівна Романчук.
Хореографи — Наталія Миколаївна Буздиган, Ірина Володимирівна Денисова.
Адміністратор — Володимир Євгенович Чудовець (моб. тел. 8 (067) 286-23-64).
За час свого існування та діяльності студія показала місту такі музично-драматичні вистави: «Зернятко», «Колосок», «Корабель, що ніколи не потоне», «Казка про порожній кошик», «Олеся», «Чому жабки весело кумкають», «Різдвяна казка», «Мир вам!», «Казка про королеву квітів», «Що у світі найкраще», «Побачити янголів».
Здолбунівська публіка привітними оплесками вітає кожне дійство студійців. Тепло приймали виступи «Джерельця» не тільки в рідному місті, але й у Мізочі, Олександрії (в оздоровчих таборах), Новограді-Волинському, Рівному, Коломиї, Сарнах. А у Львові студія виступала в Першому українському театрі для дітей та юнацтва.
Вистави «Джерельця» лунають не тільки на театральній сцені. Так, надзвичайно плідною є співпраця з радіопередачею «Зерна правди», що транслюється на Рівненську та Волинську обл.
Життя студійців — не тільки репетиції вистав, постановка танців, розучування нових пісень. Дітям та дорослим надзвичайно подобається разом відпочивати! Так, керівники «забезпечили» веселий сміх, вікторини, ігри, конкурси, змагання на «Лицарському турнірі», пікніках на природі та гомінких вечірках.
Особливо пам’ятними були екс-курсії у видатні історико-культурні центри нашої Батьківщини: Київ, Олеський замок, Яремче, Коломию, Пирогово, Новоград-Волинський (музей Лесі Українки), Чернівці, замок Паланок (Мукачеве).
Для забезпечення життєдіяльності «Джерельця», окрім творчих задумів, ентузіазму, добрих людських сердець, необхідними є фінанси. Адже це — і костюми, і виготовлення декорацій для вистав, і оренда залу, і транспортні ви-трати. У студії є благодійники, ті, кому не байдуже життя дітей, їх морально-етичне виховання, розвиток талантів та здібностей. Так, бюджет «Джерельця» формують пожертви окремих людей і сімей, підтримка євангельської церкви «Джерело життя».
Студійці теж не стоять осторонь. Зокрема, свою поїздку в Олеський замок вони вирішили «профінансувати» самі. І підійшли до цього питання, як завжди, творчо — організували аукціон-розпродаж дитячих робіт!
Світлана Филипчук