Минув перший рік навчання студентів спеціальності «Педагогіка вищої школи» за магістерською програмою нової спеціалізації «Християнська педагогіка у вищій школі» в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» НАПН України (04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52а, III корпус).
Університет менеджменту освіти — лідер у навчанні дорослих в Україні, один із найстаріших навчальних закладів післядипломної педагогічної освіти: Державний вищий навчальний заклад ΙV рівня акредитації, наділений функціями Всеукраїнського навчального і науково-методичного центру галузі післядипломної педагогічної освіти.
Офіційний сайт університету: umo.edu.ua.
60 майбутніх магістрів із християнської педагогіки у вищій школі розцінюють цей рік навчання як дуже плідний і благословенний час. Слухання лекцій із базових і спеціальних дисциплін у викладі досвідчених педагогів-практиків і виконання творчих робіт — це лише частина програми. Навчання в магістратурі передбачає співпрацю з іншими навчальними закладами й громадськими організаціями шляхом підготовки й проведення низки заходів. Саме інтелектуальне й духовне збагачення через спілкування з колегами, обмін досвідом та ідеями на зустрічах найрізноманітніших рівнів і форматів і є «родзинкою» навчального процесу в університеті. Ось лише кілька прикладів:
- Міжнародний тренінг-семінар «Виховання характеру» (Київ, 7-8 жовтня 2015 р.).
- Всеукраїнський науково-методичний семінар «Питання підготовки, перепідготовки та вдосконалення викладачів предметів духовно-морального спрямування» (Львів, 16 жовтня 2015 р.).
- ІХ Міжнародна науково-практична конференція «Педагогіка вищої школи: методологія, теорія, технології» (Київ — Кам’янець-Подільський, 21-23 жовтня 2015 р.).
- ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Когнітивні та емоційно-поведінкові фактори повноцінного функціонування людини: культурно-історичний підхід» (Харків, 23-24 жовтня 2015 р.)
- Всеукраїнський науково-методичний семінар (Южне, Одеська обл., 3-4 листопада 2015 р.).
- ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Міжнародна співпраця державних і громадських організацій: досвід, реалії, перспективи» (Київ, 10 листопада 2015 р.).
- Засідання Громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України (Київ, 16 грудня 2015 р.).
- Всеукраїнський круглий стіл «Освіта і наука: формування особистості на основі християнських цінностей» (Київ, 22 грудня 2015 р.).
- Студентський науково-методичний семінар «Актуальні проблеми духовно-морального виховання студентської молоді в Україні» (Київ — Буча, 10 лютого 2016 р.).
- Регіональний науково-методичний семінар «Духовно-моральне виховання дошкільників: сучасні реалії і перспективи» (Одеса, 31 березня 2016 р.).
- VІ Міжнародна науково-практична конференція «Антикризовий розвиток соціальних та економічних процесів в умовах глобалізації» та круглий стіл майбутніх менеджерів «Духовність і менеджмент: ефективні моделі і актуальні методи стратегій розвитку» (Буча, Київська обл., 20 березня 2016 р.).
- Круглий стіл «Духовно-моральний розвиток особистості в системі неперервної освіти: виклики, загрози, тенденції» (Київ — Буча, 16 травня 2016 р.).
- Студентська науково-практична конференція «Дні науки — 2016: Наука і практика в професійній діяльності фахівців» у межах I Всеукраїнського фестивалю студентських наукових робіт «Молодь науки — 2016: теоретичні та прикладні аспекти наукової діяльності» (Київ, 18 травня 2016 р.).
У магістерській програмі перевага надається практичній підготовці, розвитку загальних та формуванню професійних компетентностей. Особливий акцент робиться на безпосередньому зв’язку між інтелектуальним розвитком та практичним благочестям: дотриманням християнської поведінки викладачів і студентів, правил здорового способу життя та християнських принципів сприймання, формуванням естетичної досконалості й вишуканості.
Зарахування в магістратуру для навчання за спеціальностями «Педагогіка вищої школи. Християнська педагогіка у вищій школі» (магістр-викладач університетів та вищих навчальних закладів) відбувається на основі базової та повної вищої освіти за результатами співбесіди й тестування.
Фоpма навчaння — заочна (1,6 р.). Є можливіcть продовжeння навчaння в аcпірантурі, докторантурі універcитету.
Вартість навчання — 8 тис.100 грн. за рік.
Прийом документів — 25.10.16 — 08.11.16 Співбесіда — 09.11.16 — 15.11.16
Оприлюднення результатів вступу — 17.11.16
Довідки за тел.: +38 067 7976207; +38 063 6312223 (Сіданіч Ірина Леонідівна, керівник магістерської програми)
Один коментар для “Християнська педагогіка у вищій школі”