«Нести Слово Боже — ось наша мета, щоб кожний учитель був учнем Христа!»

Світле радіо «Еммануїл» — радіо Божої любові

Бачити навколишній світ ми можемо лише тому, що існує світло. Як вітраж у вікні храму виграє всіма барвами, купаючись у сонячних променях, так і серця, наповнюючись Божою любов’ю, починають віддавати всі барви світла людям. Нам потрібні мир, радість, надія, впевненість у майбутньому, і Бог готовий нам їх подарувати!
«Для моєї ноги Твоє слово світильник, то світло для стежки моєї» (Пс. 118:195).

Засновуючи радіо «Еммануїл», ми сподівалися, що воно стане улюбленою радіостанцією слухачів не лише в Києві, але й у багатьох інших містах та селах. Величезна родина, до якої входять наші слухачі в усіх куточках світу, стає все більшою!
Цілодобово на початку кожної години в ефірі радіо «Еммануїл» звучать молитви про нашу державу. Це чудова можливість для об’єднання слухачів у спільній молитві…
…Люби ближнього як самого себе, не кради, не вбивай, не чини перелюбу, шануй батька й матір…
Ці та інші Божі істини, які лунають в ефірі Світлого радіо, допомагають багатьом людям подолати депресію, залежність, відновити стосунки з близькою людиною, здобути зцілення душевних ран, знайти мир у серці. Ми бажаємо показати людям, а надто дітям і молоді, шлях до фізичного, емоційного та духовного здоров’я, до життя без наркотиків, алкоголю, розпусти та інших вад нашого суспільства.
У нашому ефірі лунає класична, хорова та духовна музика, велика частина якої — пісні та інструментальні композиції сучасних українських авторів. У створенні програм беруть участь талановиті музиканти, науковці, богослови — представники різних церков та конфесій.
Окрім позицій представників трьох основних християнських конфесій — православних, протестантів і католиків, радіостанція також враховує й інтереси людей, котрі замислюються про сенс життя, витоки Всесвіту та потребують радіостанції-друга, яка відповідає їхнім духовним та естетичним потребам.

Нас можна почути:
— на хвилях українського радіоефіру, в FМ-діапазоні: Київ та область — 67, 28 FМ; Суми та область — 69,02 FМ; Харків та область — 69,2 FМ; Львів та область — 67, 82 FМ; Запоріжжя та область — 69, 92 FМ; Чернігів та область — 70, 79 FМ; Дніпро та область 70,37 FМ. З лютого 2019 — Чернівці — 69, 26 FM!
— Через супутник — Астра 4.
— Завантаживши на смартфон доступний додаток для iOS та Android, шукайте: «svitle» або «світле радіо»
— В інтернеті — ми ведемо цілодобове онлайн-мовлення на веб-сайті svitle.­org.
— І не тільки почути, але й побачити! — гостя програми, а також улюбленого радіоведучого — у відеоблозі на Ютубі.
Редакція, підтримуючи активний зворотній зв’язок зі своєю аудито­рією, щодня отримує безліч телефонних дзвінків і смс-повідомлень від слухачів, які беруть участь у прямих ефірах, долучаються до дискусій, інтерв’ю, опитувань, вікторин.

«У мене радіо на кухні, де я переважно буваю. Я часто плачу, сміюся, радію з ним. Це радіо так надихає. Коли б не воно, я не знаю, що було б зі мною…» Алла.

«Я прикута до ліжка, не можу ходити до церкви, а ваше радіо дає зв’язок з усім світом. У мене немає слів, щоб передати свою подяку за Світле радіо». Лілія.

«Час, який ми проводимо з вами — найкращий. Я перенесла операцію і це був період духовного пригнічення. Та слухаючи радіо, я дістала підтримку, яку не можна передати словами». Ольга.

«Завдяки Божому радіо, я живу. «Не хлібом самим буде жити людина, а словом Божим». Коли ми слухаємо Слово Боже, воно надихає, дає життя духовне, а духовне життя впливає на все наше життєве, земне». Олександр.

Через Світле радіо Бог змінює життя людей. Хтось, прослухавши цикл сімейних передач, примирився з дружиною. Хтось відмовився від шкідливої звички. Подолав залежність. Позбувся від депресії. Знайшов нових друзів. Здобув спокій та надію у вірі в Бога. Таких історій багато…

«Я хочу вам подякувати за наше Світле радіо, тому що воно змінило на 180 градусів нашу родину. Ми слухаємо його день і ніч, воно в нас не вимикається». Ніна.

«Завдяки тому, що я почув по радіо «Еммануїл», я помирився зі своєю половинкою. Ви несете світло, радість, мир, любов, милосердя, лагідність і стриманість». Георгій.

«Я дякую Богові за прекрасне Світле радіо «Еммануїл», завдяки якому я стаю віруючою людиною, через яке у моєму житті настають кращі часи». Валерій.

«Завдяки радіо «Еммануїл» я почав менше дивитися телевізор. У мене великі зміни відбулися в духовному сенсі завдяки радіо. Я хочу освідчитися вам у любові, тому що завдяки вам мені стало дуже добре». Андрій.

Світле радіо — це не просто радіо­станція. Це велика й дружна родина, яку осяває Божа любов. Приєднуйтесь до світлої сім’ї наших слухачів!
Першу цілодобову ефірну музичну духовно-просвітницьку радіостанцію України створено 2005 року для того, щоб нести людям Світло, Втіху та Любов.

Підготувала Олеся Василенко

Залишити коментар

Зайти з допомогою:Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

До початку