- Найперше молитва. Попросіть Господа про Його ведіння в цій важливій справі. Молитва і піст особливо ефективні, особисті та разом з іншими християнами.
- Складіть список колег в університеті та знайомих. Подумайте, хто з них відкритий до вивчення Біблії. Моліться за цих людей весь час.
- Знайдіть цікавого гостя чи експерта, який поділиться цікавим досвідом або науковими фактами про книги Біблії. Цікавим є вивчення книг Біблії підряд для невоцерковлених людей. Також на початку зустрічі можна планувати обговорення поточних справ, заповідей блаженства чи поточних свят.
- Зробіть гарне запрошення. Надішліть колегам у ФБ в приват, в месенджери, зателефонуйте. Розкажіть про проєкт. Для вчених є цікавим те, що це практика найбільш успішних країн світу. Вона вже є поширена в київських університетах. (Див. https://slovovchitelyu.org/rubrik/podiyi/ pershyj-molytovnyj-snidanok/; http://kkibp.edu.ua/uk/novini/ 1861‑molytovnyi-snidanok-v-kkibp
- Запросіть вчених християн та невоцерковлених вчених, представте кожного, організуйте цікаву дискусію.
- Підтримуйте відносити протягом тижня, співпрацюйте разом в наукових проєктах.
- Зробіть групу в месенджері, діліться цитатами з Біблії та цікавими статтями, молитовними потребами. Якщо зустрічі проходять в Zoom, можна записати і згодом поділитися окремими матеріалами для тих, хто пропустив.
Формуйте спільноту викладачів християн Вашого міста!
Асоціація вчених-християн